Mūsų psichologai

Pasikalbėk su tuo, kuris tave tikrai supranta

Mindletic bendradarbiauja tik su kruopščiai atrinktais specialistais. Visi profesionalai turi būti įgiję bent psichologijos Magistro laipsnį ir turėti mažiausiai dviejų metų psichologinio konsultavimo patirtį.

Virtuali terapija - tai galimybė susisiekti su terapeutu, net jeigu šiuo metu susiduriate su gausa užduočių ir pareigybių, patiriate sunkumus randant šalia jūsų esantį tinkamą specialistą ar norite konsultuotis patogiai, savo namų aplinkoje.

Didžioji dauguma Mindletic specialistų yra Lietuvos psichologų asociacijos nariai ir nuolatos kelia savo kvalifikaciją mokymuose, yra studijuojantys arba baigę podiplomines studijas, gilina savo žinias intervizijose bei kitais būdais.

„Tikiu, kad žmoguje slypi resursai, padedantys įveikti gyvenimo sunkumus ir galia kurti savitą gyvenimą. Tik kartais reikia pagalbos sudaryti sąlygas tiems resursams aktyvuotis.’’

- Pojauta

Mūsų komanda

Ieva V

CEO, įkūrėja

Ieva S

COO, partnerė

Domas N

CTO, partneris

Ieva Z

Duomenų mokslininkė - analitikė

Patarėjai

Dr. Vladas Lašas

Lietuvos verslo angelų tinklo valdybos pirmininkas, verslininkas, pedagogas, UPS ASC Lietuvoje bendraįkūrėjas, “Elinta” grupės bendrasavininkas

Prof. Dr. Dainius Pūras

Vilniaus universiteto profesorius, psichiatrijos mokslų daktaras, Žmogaus teisių stebėjimo instituto direktorius