Kaina pagal organizacijos dydį

Prisijunkite prie įmonių, kurios, stiprindamos savo darbuotojų psichologinį atsparumą, gauna 4 x didesnį investicijų atsiperkamumą (PSO, 2021).


✓ Padidink emocinį atsparumą ir emocinį intelektą savo darbovietėje

✓ Emocinių treniruočių programos ir mokslu paremtas turinys

✓ Numatyk ir užkirsk kelią brangiai kainuojančiam destruktyviam darbuotojų elgesiui

✓ Psichologinės sveikatos priemonės individualiu, komandos ir organizacijos lygmeniu

✓ Sutaupyk 58 val./mėn. ir daugiau įmonės laiko ir išteklių

✓ Pasidalink emocinės sveikatos stiprinimo atsakomybe su darbuotojais

✓ Padidink komandos efektyvumą ir produktyvumą, didinant psichologinį saugumą

Nori sužinoti daugiau prieš pradedant?

Visos kainos nurodytos be PVM, mokamos kas mėnesį. Konsultacijų su psichologinės sveikatos specialistais kainos derinamos atskirai.

Mūsų klientai

Jolita Gurskytė 

Personalo skyriaus vadovė, Vinted

"Mūsų tikslas - sukurti ir nuolat tobulinti sveiką ir įtraukiančią darbo aplinką, kurioje darbuotojai gali būti savimi, kurioje visi kartu dirbame siekdami apsaugoti ir skatinti sveikatingumą, saugą, gerovę ir tvarumą. Savo atsakomybe laikome sudaryti sąlygas darbuotojams rūpintis savimi.

„Mindletic” yra tam puiki priemonė: emocijų dienoraštis skatina žmones kasdien sąmoningai rūpintis savo emocine sveikata; taip pat suteikia galimybę bendrauti vieniems su kitais bendruomenės kambariuose, o mes, kaip įmonė, galime būti tikri, kad jei kas nors atsidurs sunkioje situacijoje - jam bus pasiekiama profesionali pagalba."

Monika Okmanė

Žmogiškųjų išteklių vadovė, NordVPN

"Emocinė sveikata nėra ir neturėtų būti tabu. Kaip ir kalbame apie savo fizinę sveikatą, turėtume būti atviri ir kalbėti apie savo sunkumus bei emocijas, su kuriomis susiduriame. Taip ypač svarbu darbo vietoje, kur praleidžiame tiek daug laiko.

Štai kodėl mūsų bendradarbiavimas su Mindletic mums yra toks svarbus. Tai ne tik žingsnis į priekį užtikrinant emocinės sveikatos palaikymą ir gerinant savijautą, bet ir galimybė dar labiau suartėti mūsų bendruomenei bei padėti vieni kitiems, kai to labiausiai reikia."

Eglė Stankutė

Žmogiškųjų išteklių komandos vadovė, 1stDibs

„Kaip galime užtikrinti tinkamą psichologinę gerovę – šį klausimą dažnai kėliau komandos viduje. Iki karantino daug apie tai kalbėjome bei ieškojome būdų įvairių mokymų metu, o karantino metu suvokėme, kad norint pasiekti emocinį balansą tik mokymų mums neužtenka, todėl į savo kasdienio darbo rutiną nusprendėme įtraukti ne tik fizinę, bet ir emocijų mankštą.

Tikime, kad „Mindletic“ programėlės pagalba mūsų komandos psichologinė sveikata bus tokia, kokios norime, o rezultate didesnis pasitenkinimas darbu bei išlavintas gebėjimas greitai mobilizuotis pokyčių metu.“